Partnerzy

iGrafx®️

Firma iGrafx®️ jest wiodącym dostawcą oprogramowania w dziedzinie zarządzania procesami biznesowymi (BPM) i cyfrowej transformacji biznesu. Dzięki iGrafx®️ procesy produkcyjne dla całej firmy mogą być elastycznie projektowane, wdrażane, optymalizowane i zautomatyzowane. Kompleksowa automatyzacja procesów w firmie iGrafx®️ wspiera cyfrową transformację przedsiębiorstw w sposób zrównoważony. iGrafx®️ skutecznie łączy trzy najważniejsze elementy procesu – IT, analizę biznesową i inicjatywy procesowe – i tym samym wspiera wymierny wzrost wydajności. Dla organizacji pragnących zoptymalizować swoje procesy biznesowe, rozwiązania iGrafx®️ mogą znacząco zwiększyć zwrot z inwestycji (ROI) w takie inicjatywy.
iGrafx®️ – sprawdzona transformacja działalności gospodarczej pod kątem zwrotu z inwestycji
Więcej informacji o firmie iGrafx®️ można znaleźć na stronie www.igrafx.com

Realvalue Consulting

Realvalue Consulting jest firmą należącą do włoskiej grupy kapitałowej Archiva Group. Zajmujemy się wdrażaniem platformy Digital Process Automation firmy Pegasystems.
Pegasystems jest liderem oprogramowania wspierającego zaangażowanie klienta i doskonałość operacyjną. Rozwiązania Pega w obszarach CRM i Digital Process Automation, oparte na zaawansowanej sztucznej inteligencji i robotyzacji, były wielokrotnie wyróżnianie i nagradzane w prestiżowych rankingach firm badawczych Gartner i Forrester.
Realvalue Consulting oferuje m.in. platformę Pega w modelu SaaS opartym o własną chmurę, co czyni ją dostępną zarówno dla dużych korporacji jaki i mniejszych firm. Jako autoryzowany partner wdrożeniowy oraz szkoleniowy, świadczymy najwyższej jakości usługi doradcze i deweloperskie w zakresie tej platformy.
Więcej informacji na www.realvalueconsulting.eu.