Partnerzy

 

Creatio

Creatio is a global vendor of a no-code platform to automate workflows and CRM with a maximum degree of freedom. Millions of workflows are launched on our platform daily in 100 countries by thousands of clients. Genuine care for our clients and partners is a defining part of Creatio’s DNA.
Creatio offerings include a no-code platform (Studio Creatio), CRM applications (marketing, sales and service), insurance workflows and marketplace add-ons. Creatio is recognized as a Leader and Strong Performer in multiple Gartner and Forrester reports. Creatio products receive raving end-user reviews on peer-to-peer portals.
Discover more information https://www.creatio.com/pl

 

Devapo

Firma Devapo specjalizuje się w automatyzacji procesów biznesowych, transformacji systemów oraz modernizacji podejścia do biznesu za pomocą najnowszych technologii dostępnych na rynku. Dzięki rozwiązaniom z zakresu BPM wspiera przedsiębiorstwa w efektywnym dostosowaniu się do dynamicznie zmieniających się wymagań rynkowych, zapewniając optymalizację ich działań i zwiększenie konkurencyjności.”

 

Grupa BOC

Grupa BOC tworzy oprogramowanie do modelowania organizacji, które umożliwia efektywne i kompleksowe zarządzanie biznesem w erze cyfrowej. Nasze produkty obejmują narzędzie do zarządzania procesami biznesowymi ADONIS, narzędzie do zarządzanie architekturą korporacyjną ADOIT oraz narzędzie ADOGRC wspierające zarządzanie ryzykiem i zgodnością. Stawiamy na otwartość rozwiązań oraz wymianę danych, dlatego poszczególne elementy naszego oprogramowania mogą swobodnie dostosowywać się do potrzeb Klientów i współpracować z szeroką gamą aplikacji w ekosystemie organizacji. W ten sposób pomagamy przedsiębiorstwom w transformacji cyfrowej, w zarządzaniu coraz bardziej złożoną architekturą biznesową oraz w zachowaniu zgodności ze zmieniającymi się regulacjami. Wśród naszych ponad 1500 klientów znajdują się zarówno małe i średnie przedsiębiorstwa, jak i firmy z listy Fortune 500 na całym świecie. Zatrudniając ponad 250 pracowników, nieustannie doskonalimy nasze produkty i usługi, a innowacje są częścią naszego DNA i jednym z najważniejszych czynników sukcesu.