Partnerzy

 

Grupa BOC

Grupa BOC tworzy oprogramowanie do modelowania organizacji, które umożliwia efektywne i kompleksowe zarządzanie biznesem w erze cyfrowej. Nasze produkty obejmują narzędzie do zarządzania procesami biznesowymi ADONIS, narzędzie do zarządzanie architekturą korporacyjną ADOIT oraz narzędzie ADOGRC wspierające zarządzanie ryzykiem i zgodnością. Stawiamy na otwartość rozwiązań oraz wymianę danych, dlatego poszczególne elementy naszego oprogramowania mogą swobodnie dostosowywać się do potrzeb Klientów i współpracować z szeroką gamą aplikacji w ekosystemie organizacji. W ten sposób pomagamy przedsiębiorstwom w transformacji cyfrowej, w zarządzaniu coraz bardziej złożoną architekturą biznesową oraz w zachowaniu zgodności ze zmieniającymi się regulacjami. Wśród naszych ponad 1500 klientów znajdują się zarówno małe i średnie przedsiębiorstwa, jak i firmy z listy Fortune 500 na całym świecie. Zatrudniając ponad 250 pracowników, nieustannie doskonalimy nasze produkty i usługi, a innowacje są częścią naszego DNA i jednym z najważniejszych czynników sukcesu.

DOMDATA

DomData to polska firmą działającą na rynku IT już prawie od dwóch dekad. Nasze projekty realizujemy w Polsce i na terenie krajów Unii Europejskiej. Jesteśmy autorem kompletnej platformy klasy low-code do szybkiego tworzenia rozwiązań biznesowych i zarządzania procesami oraz platformy analitycznej InForum.

Nasza oferta obejmuje kompleksowe rozwiązania dla przedsiębiorstw i instytucji z różnych sektorów gospodarki. Dzięki dostarczanym narzędziom i doświadczeniu naszych konsultantów w krótkim czasie
zautomatyzujesz procesy biznesowe i dokonasz cyfrowej transformacji Twojej organizacji. Wśród klientów, którzy nam zaufali są zarówno duże korporacje jak i prężnie działające firmy średniej wielkości. Kilkaset projektów zrealizowanych w organizacjach o rożnym profilu naje nam poczucie dobrze spełnionej misji.

LOG Plus

Jesteśmy wiodącym na polskim rynku producentem oprogramowania, specjalizującym się w nowoczesnych rozwiązaniach, wspomagających zarządzanie zasobami informatycznymi (IT Asset Management) oraz wspieranie procesów biznesowych zgodnie ze standardami ITIL.

Z naszego oprogramowania korzysta ponad 1000 klientów komercyjnych jaki i publicznych z wielu sektorów gospodarki. Głównym celem LOG Plus jest stałe powiększanie udziału w rynku zachowując przy tym wysoką jakość mierzoną satysfakcją i lojalnością naszych Klientów.

Od początku istnienia firmy, wyobrażenia na temat jej rozwoju i przyszłości pozostają niezmiennie. Naszym głównym kierunkiem jest tworzenie oprogramowania wykorzystywanego w organizacjach na całym świecie, niezależnie od profilu działalności. Priorytetowym działaniem jest również stałe pozyskiwanie partnerów i inwestorów, bez których zakładane cele nie byłyby osiągalne.

Strona www: www.logplus.io
Profil Linkedin: https://www.linkedin.com/company/5309312

 

Horus

Horus od ponad 15 lat dostarcza dedykowane rozwiązania do zarzadzania i automatyzacji procesów biznesowych dla dużych firm, oraz oddziałów międzynarodowych korporacji w Polsce i z granicą. Specjalizuje się w procesach, które stanowią główną działalność Klientów i generują przewagę konkurencyjną.