Już wkrótce...

PRELEGENCI

Marek Kowalczyk
MANDARINE Project Partners
Z zespołem MANDARINE Project Partners (http://mandarine.co) pomógł zrealizować na czas największy w Europie projekt IPO: wejście na Giełdę Papierów Wartościowych grupy kapitałowej PGE SA, w którym pracowało jednocześnie 2000 osób na terenie całej Polski.
Na co dzień pracuje z firmami, które mają trudności w terminowej realizacji projektów, zmagają się z realizacją zbyt wielu tematów naraz („bieganie z pustymi taczkami”) i mają problemy z uzyskaniem rzetelnej informacji o realnym stanie zaawansowania projektów.
Wykładowca programów MBA/EDBA i studiów podyplomowych m.in. w Instytucie Nauk Ekonomicznych PAN, na Politechnice Warszawskiej, Szkole Głównej Handlowej, Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.
Studiował w Tokyo International College i State University of New York at Buffalo. Absolwent Wydziału Filozofii KUL w zakresie logiki i metodologii nauki.
Dawid Szałański
Eurobank
Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Zajmuję się obszarem związanym z architekturą procesów w jednym z banków. W organizacji wykorzystuje swoją wiedzę projektując zasady oraz mechanizmy zarządzania organizacją w oparciu o procesy, dokonując ustalania zakresów procesów oraz odpowiedzialności poszczególnych ról procesowych. Wdraża również narzędzia pozwalające monitorować efektywność procesów w takich kategoriach jak koszt, efektywność, jakość oraz zysk. Dodatkowo zajmuje się edukowaniem członków organizacji oraz wsparciem przy wdrażaniu narzędzi z zakresu BPM oraz BPR. W wolnym czasie uzupełnia swoją wiedzę o metody i narzędzia informatyki w szeroko rozumianym zarządzaniu i biznesie.
Jarosław Żeliński
IT-Consulting
Jako senior analityk i projektant systemów, specjalizuję się w prowadzeniu analiz funkcjonowania firm i organizacji, rekomendowaniu zmian, opracowywaniu wymagań na systemy informatyczne, pomocy podczas ich wdrażania. Jako doświadczony praktyk i erudyta, jestem angażowany głównie do trudnych i ryzykownych projektów. Zajmuję się także prowadzeniem szkoleń, warsztatów i wykładów z całego zakresu moich kompetencji.
Prowadzę wykłady na wyższych uczelniach, samodzielne badania z zakresu sformalizowanych metod analiz systemowych i modelowania systemów zarządzania oraz realizuje projekty analityczne dla firm i instytucji publicznych. Wyniki swoich prac prezentuje w prowadzonym przez siebie, wysoko ocenianym przez wielu stałych czytelników, blogu.
Daniel Bąk
Fundacja Pro Progressio
Daniel Bąk w Pro Progressio opiekuje się obszarem związanym z obiegiem dokumentów i informacji, ze szczególnym uwzględnieniem możliwości ich outsourcingu. Dysponuje wiedzą łączącą umiejętności optymalizacji procesów Klientów z nowymi technologiami, jak np. narzędzia klasy BPM/ECM/CRM. Daniel jest menadżerem i konsultantem. Od blisko 20 lat jest związany z rynkiem nowych technologii i ich wykorzystania w procesach optymalizacji procesów biznesowych w obszarach sprzedaży, logistyki, finansów, wsparcia procesów Back Office, jaki i obsługi Klienta. Odpowiadał m.in. za realizację projektu zarządzania dokumentami dla jednego z największych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce, tworzył koncepcje biznesowe największego wdrożenia w Polsce faktur elektronicznych, prowadził projekty obejmujące swoim zakresem konsulting biznesowy, zarządzanie procesem zakupowym, jak i późniejszą realizację wdrożeń.
Uczestniczył w realizacji projektów dla branż telekomunikacyjnej, bankowej oraz ubezpieczeniowej.
dr Przemysław Sołdacki
Astrafox
Absolwent Politechniki Warszawskiej. Doktor nauk technicznych z zakresu informatyki. Od 1999 roku członek zarządu firmy Astrafox (dawniej Datacom Software). Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży IT. Skutecznie łączy wiedzę techniczną (programowanie .NET, SQL, systemy CRM, SharePoint) z zainteresowaniami z obszaru sztucznej inteligencji i eksploracji tekstu (textmining). Jest zarejestrowanym ekspertem w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju. W wolnym czasie podróżuje, interesuje się również tańcem.
Cezary Szwed
Politechnika Warszawska
Cezary Szwed jest absolwentem Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Tytuł doktora nauk technicznych uzyskał również w Politechnice Warszawskiej w 1999 roku. Studia podyplomowe w zakresie nauk o zarządzaniu ukończył w 2003 roku w Szkole Głównej Handlowej oraz we Francuskim Instytucie Zarządzania (Institut Francais de Gestion). Doświadczenie zawodowe zdobywał, m.in., jako pracownik naukowo-dydaktyczny PW, wykładowca innych uczelni warszawskich, konsultant i doradca firm z sektora energetycznego oraz menadżer w firmach elektroenergetycznych. W swojej pracy zawodowej koncentruje się na zagadnieniach zarządzania przedsiębiorstwem, systemach zarządzania produkcją oraz wykorzystaniem modeli oraz metod symulacyjnych i optymalizacyjnych w procesach zarządzania. Prywatnie interesuje się historią Warszawy i uprawia aktywną turystykę.

SPONSORZY
 


WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA

FUNDATORZY NAGRÓD

PATRONI MEDIALNI
ORGANIZATOR