Już wkrótce...

PARTNERZY

Astrafox Sp. z o. o.
ASTRAFOX dostarcza usługi i rozwiązania biznesowe. Kluczowe obszary naszej działalności to:
– Workflow (AMODIT),
– Business Intelligence (Tableau, Alteryx)
– rozwiązania ERP (Comarch ERPXL)
– portale korporacyjne (SharePoint),
– programowanie .NET (systemy pisane na zamówienie)
– serwis IT (opieka nad infrastrukturą, sprzęt, oprogramowanie)
DomData AG Sp. z o.o.
Innowacyjne rozwiązania dla Twojego Biznesu
DomData AG jest producentem innowacyjnych rozwiązań informatycznych dla bankowości, ubezpieczeń, gospodarki mieszkaniowej, energetyki i wodociągów oraz wybranych gałęzi przemysłu. Szeroka oferta produktowa obejmuje systemy automatyzujące podstawowe i uzupełniające procesyrealizowane w instytucjach finansowych i przedsiębiorstwach. Wśród dostarczanych rozwiązań znajdują się systemy klasy FrontEnd, zarządzania procesami biznesowymi (BPM) i dokumentami (DMS), systemy CRM i wsparcia sprzedaży. Ważnymi elementami naszej oferty są też silniki decyzyjne, rozwiązania klasy Business Intelligence, sprawozdawczość i controlling jak i systemy ERP.
Nasza oferta to nie tylko rozwiązania informatyczne. Świadczymy kompleksową obsługę konsultingową, doradczą, serwisowa a także szeroką gamę usług programistycznych przy wykorzystaniu różnorodnych technologii. Kompetencje i doświadczenie naszego Zespołu pozwalają nam wspomagać naszych Klientów prawie w każdym obszarze ich działalności.
Kompetentny partner dla instytucji w kraju i za granicą
Naszym celem jest dostarczanie instytucjom wysokiej jakości systemów i usług informatycznych wspierających aktywność biznesową. Stawiamy na budowanie trwałych relacji opartych na kompetencji, jakości produktów i na wzajemnym zaufaniu. Naszych Klientów wspieramy w realizacji obranych strategii oraz krótko- i długoterminowych celów biznesowych. Pomagamy im w trudnych chwilach i towarzyszymy w radosnych, ciesząc się z sukcesów po zrealizowanych wspólnie przedsięwzięciach.
Atos
Atos to międzynarodowy lider w branży usług informatycznych osiągający roczne przychody na poziomie 11 mkd EUR i zatrudniający 93 000 pracowników w 72 krajach.
Atos Polska jest jednym z trzech największych integratorów IT w Polsce.
Liderem rynku tworzenia i utrzymywania informatycznych rozwiązań wspierających obsługę i samoobsługę klientów firm. Na rynku polskim dostarcza usługi największym graczom z sektorów telekomunikacyjnego, finansowego, energetycznego, przemysłowego oraz publicznego. Zespół ponad 900 specjalistów Atos Polska pracujących w biuraach w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Toruniu i Wrocławiu wspiera klientów w całym procesie realizacji rozwiązań IT.
Do grona klientów należą m.in. Orange, T-mobile, Bank Millenium, Meritum Bank, PLL LOT, Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Sprawiedliwości, Miasto Poznań oraz PGNiG.
SPONSORZY
 
     
WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA

  

  
FUNDATORZY NAGRÓD
  
  

PATRONI MEDIALNI
                                                   
   
   
   
   
           

ORGANIZATOR