Partnerzy

4 Results

4 Results – Jesteśmy zespołem 50 trenerów i konsultantów, których pasją jest angażowanie.
Od 12 lat towarzyszymy naszym Klientom pomagając wdrażać ambitne strategie.
Każdego roku prowadzimy ponad 50 dużych, kompleksowych projektów.
Tworzymy autorskie narzędzia, za pomocą których angażujemy liderów i ich zespoły dla osiągania lepszych wyników.
Engage 4Results to nie tylko nasze motto. To nasza misja i filozofia, którą inspirujemy naszych klientów do ciągłego rozwoju.
Łączymy twarde i miękkie wymiary biznesu.
Uczymy. Wspieramy. Angażujemy.

Impel Business Solutions

Impel Business Solutions to wykwalifikowany dostawca usług wspierających biznes. Zapewniamy współpracę dostosowaną do profilu firmy Klienta i charakteru jego działalności. Od kilkunastu lat realizujemy obsługę firmy oraz jej pracowników w obszarach: kadrowo-płacowym, księgowym, zarządzaniu dokumentacją i doradztwie podatkowym. Doskonalimy się produktowo i branżowo. Mądrze korzystamy z naszego doświadczenia i wiedzy naszych specjalistów, by jeszcze lepiej realizować potrzeby Klientów. Koncentrujemy się na eksperckim podejściu do realizowanych usług poprzez doskonalenie procesów oraz rozwój naszych pracowników. Stosujemy zarządzanie procesowe i filozofię Lean Management oraz automatyzację i robotyzację. Doradzamy w zakresie transformacji cyfrowej przedsiębiorstwa, a następnie skutecznie wdrażamy nową strategię organizacji. Działamy na rzecz przedsiębiorstw i instytucji oraz kilkudziesięciu spółek Grupy Impel. Dbamy o sprawną, efektywną i profesjonalną obsługę oraz bezpieczeństwo informacji.
Impel Business Solutions należy do Grupy Impel, która od blisko 30 lat zapewnia nowoczesne rozwiązania w trzech obszarach: Facility Management, Industrial Services oraz Digital Services & BPO.
www.bpo.impel.pl

APPLICA.AI

APPLICA.AI oferuje rozwiązania zastępujące człowieka w procesach biznesowych opartych o tekst. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych metod sztucznej inteligencji osiągają one skuteczność zbliżoną do człowieka. W typowych wdrożeniach zaangażowanie człowieka w procesy biznesowe tego typu spada o koło 75% przy jednoczesnym przyspieszeniu obiegu informacji oraz zapewnieniu skalowalności.